Skip to content Skip to footer

Dobry lakier hybrydowy

Manicure hybrydowy wytrzymuje na paznokciach pań nawet do 4 tygodni. By osiągnąć taki efekt, należy jednak postawić na dobre produkty. Na rynku, panie mogą znaleźć dość duży wybór asortymentu do manicure hybrydowego, jednak jak się okazuje w praktyce – różni się on między sobą jakością, trwałością oraz ceną. Na jaki lakier warto więc postawić?

Lakiery uv – dobre i tanie

Lakiery uv od znanych, sprawdzonych marek to wydatek rzędu od około 15 zł do 45 zł. W zależności od firmy, jakości, pojemności czy dodatkowych właściwości panie mogą wybierać lakiery z górnych lub z niższych półek. Ponadto, to jak dany lakier zachowa się na konkretnej płytce paznokcia również zależy od jej jakości. Na zniszczonych płytkach – lakier szybciej odpryskuje oraz nie trzyma się tak długo.

Jaki lakier hybrydowy wybrać, gdy chce się przedłużyć paznokcie?

W sklepach z asortymentem do hybryd można znaleźć lakiery, które posiadają piękne i oryginalne kolory, jak i te klasyczne oraz stonowane. Panie mogą także znaleźć lakiery o specjalnych właściwościach. Panie chętnie wybierają lakiery, dzięki którym można przedłużyć szybko paznokieć nawet o 1 – 2 centymetry. Te lakiery świetnie sprawdzają się także w sytuacjach tzw. kryzysowych, gdy np. płytka pęknie.

Lakier hybrydowy a efektowny manicure

Jaki lakier hybrydowy wybrać, gdy chce się mieć na swoich paznokciach efekt syrenki, efekt lustra czy inne zdobienia? W takim przypadku ważne jest, by wszystkie produkty, z których tworzy się dany manicure były tej samej marki. By stworzyć np. wspomniany efekt lustra potrzebny jest lakier uv o danym odcieniu oraz specjalny pyłek, który nakłada się na utwardzony w lampie lakier. Dzięki takiej kombinacji można zyskać naprawdę niesamowity i ciekawy manicure w zaledwie kilka minut. Podobnie można wykonać wiele innych zdobień. Na lakier w wybranym przez panie odcieniu nakłada się wszelkie cyrkonie, naklejki czy brokaty. Całość zawsze należy utwardzić w lampie w czasie podanym przez producenta na opakowaniu takich ozdobników.

Wykonanie manicure hybrydowe jest banalnie proste. Już po kilku razach panie dochodzą do wprawy, że chętnie eksperymentują i próbują nowych rzeczy, by stworzyć wyjątkowy efekt na swoich paznokciach.