Skip to content Skip to footer

Kurort Kozubnik – idealne miejsce na spokojny wypoczynek

Urlop w Beskidzie Małym to idealny pomysł dla wszystkich osób, które cenią sobie połączenie spokoju i wygody. Urokliwy pejzaż gór oraz szeroki wybór atrakcji pomaga w szybkim i sprawnym zaplanowaniu wypoczynku.

Kurort Kozubnik – idealne miejsce na wymarzony wypoczynek

Kurort Kozubnik to obiekt położony w samy sercu Beskidu Małego -sąsiedztwo jezior Czanieckiego, Międzybrodzkiego i Żywieckiego oraz malowniczych i urokliwych pasm gór sprawia, że Kozubnik stanowi wymarzone miejsca na wypoczynek.

Świeże powietrze i mnogość bardzo różnorodnych atrakcji pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Kurort Kozubnik jest otoczony przez wiele szlaków spacerowych oraz tras rowerowych, które pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. W pobliżu Kozubnika znajduje się również szkoła szybowcowa i paralotni oraz park linowy, czyli coś dla wielbicieli nieco mocniejszych wrażeń.

Różnego rodzaju ciekawe atrakcje znajdują się również na terenie samego kurortu – obiekt oferuje swoim gościom dostęp do zewnętrznej strefy wspólnej wyposażonej w udogodnienia takie jak plac zabaw, siłownia czy wiata grillowa. Dodatkowym plusem kurortu Kozubnik jest dostęp do prywatnej plaży przy potoku, która pomoże w wyciszeniu, a w upalne dni przyniesie orzeźwienie.

Czas na relaks – Kozubnik SPA

Atrakcje dostępne dla gości kurortu Kozubnik pozwalają nie tylko na zregenerowanie sił i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu – obiekt oferuje swoim gościom również możliwość skorzystania z atrakcji takich jak sauna sucha czy jacuzzi, mających zbawienny wpływ zarówno na ciało, jak i na samopoczucie psychiczne gości.

Jacuzzi pomoże w zredukowaniu poziomu stresu, w znacznym stopniu przyczyniając się do zmniejszenia bólu napięciowego spowodowanego różnego rodzaju obciążeniami psychicznymi. Dodatkowo regularne korzystanie z jacuzzi pobudza krążenie, przyczyniając się do poprawy ogólnej kondycji organizmu. Jacuzzi to także doskonałe rozwiązanie dla zmęczonych i obolałych stawów oraz opuchniętych nóg.

Do dyspozycji gości w Kozubnik SPA znajduje się także sauna sucha, mająca dobroczynny wpływ na zdrowie oraz samopoczucie organizmu. Regularne korzystanie z sauny suchej pomaga w usprawnieniu pracy serca oraz reguluje poziom ciśnienia. Dodatkowo sauna sucha słynie ze swych właściwości oczyszczających, które pomagają w skutecznym pozbyciu się szkodliwych toksyn.