Skip to content Skip to footer

Liposukcja laserowa brzucha

Nowoczesna medycyna estetyczna ma rozwiązania na wiele różnych problemów pacjentów. Pozwala między innymi w sposób dosyć szybki i efektywny usunąć nadmiar tłuszczu z różnych części ciała. Lipoliza laserowa brzucha będzie polecana dla osób, które chcą pozbyć się opornego tłuszczu umiejscowionego na dole brzucha, który potocznie nazywa się oponką.

Czym jest liposukcja laserowa brzucha?

Liposukcja laserowa to jeden z tych zabiegów medycyny estetycznej, który daje naprawdę doskonałe efekty. Warto zatem dowiedzieć się więcej na temat możliwości wykonania liposukcji w swoim mieście. Na czym ona polega? W trakcie zabiegu za pomocą lasera zostają rozbite komórki tłuszczowe, które następnie odprowadza się na zewnątrz. Ze względu na to, że światłem lasera można działać tak naprawdę na każdą część ciała, liposukcja jest skuteczna nawet tam, gdzie tłuszczu nie uda się spalić poprzez ćwiczenia gimnastyczne.

Lipoliza laserowa efekty

Efekty liposukcji laserowej są naprawdę doskonałe. Warto wiedzieć, że ten sposób odsysania tłuszczu jest mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja, dlatego też więcej osób może z niego korzystać. Co więcej, jest zdecydowanie mniej skutków ubocznych, a efekty są naprawdę doskonałe.

Lipoliza laserowa efekty zabiegu

Nowoczesne technologie pozwalają na to, by laser prawidłowo podgrzał tkankę tłuszczową, dzięki czemu z łatwością można odessać ją na zewnątrz. Warto jednak wiedzieć o tym, że po zabiegu należy oszczędzać się przez jakiś czas. Wskazane jest między innymi, aby wziąć wolne dni w pracy.

Jak przebiega liposukcja laserowa brzucha?

Na liposukcję należy umówić się tylko do takiego miejsca, które specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i ma odpowiednie zaplecze, w tym również salę operacyjną i opiekę lekarzy. Liposukcja wykonywana jest często w narkozie. Lekarz na skórze brzucha zaznacza miejsca, które będą poddawane liposukcji. Dokonuje tam naprawdę niewielkich nacięć, przez które pod skórę zostaje wprowadzona sonda lasera. Następnie laser zaczyna podgrzewać tkankę tłuszczową, tak by można było usunąć ją na zewnątrz. Jednocześnie skóra zostaje od razu poddawana procesom ujędrniania, tak by po skończonym zabiegu nie była obwisła. Działa się kompleksowo, dzięki czemu uzyskuje się doskonałe efekty wizualne.