Skip to content Skip to footer

Powiększanie piersi własnym tłuszczem

Każda kobieta pragnie cieszyć się pięknym oraz jędrnym biustem. Niestety natura nie wszystkie panie obdarowuje wymarzonymi piesiami. Nic zatem dziwnego, że wiele kobiet decyduje się na zabieg powiększania biustu z użyciem własnego tłuszczu.

Rozwój medycyny estetycznej, a powiększanie biustu tłuszczem

Ogromny rozwój medycyny estetycznej sprawił, że dziś każda kobieta niezadowolona z własnego wyglądu może pozwolić sobie na różnorodne zabiegi upiększające. Wśród wielu zabiegów ogromną popularnością cieszy się powiększanie piersi do wymarzonych rozmiarów.

Dziś zabiegi piersi znajdują się w czołówce najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez chirurgów plastycznych. I tak na przykład w 2014 roku przeprowadzono na świecie aż 1,3 mln operacji powiększenia biustu.

W ostatnich latach niezwykle popularne staje się powiększenie biustu własnym tłuszczem. Jest to znacznie mniej inwazyjna metoda, która pozwala cieszyć się z posiadania jędrnego oraz okazałego biustu.

Na czym polega powiększanie biustu tłuszczem?

Wśród wielu zabiegów medycyny estetycznej ogromnym zainteresowaniem wśród pań cieszy się powiększenie biustu własnym tłuszczem, które to inaczej zwie się lipomodelingiem piersi lub lipofillingiem. Metoda ta jest doskonałą propozycją dla tych kobiet, które to pragną powiększyć rozmiar swojego biustu, a jednocześnie obawiają się operacji wszczepienia sztucznych implantów.

Powiększenie biustu tłuszczem pozwala nie tylko cieszyć się z posiadania wymarzonych piersi, lecz także pozwala na znaczne wyszczuplenie problematycznych miejsc, wśród których można wymienić posiadane przez wiele kobiet masywne uda, czy też nieakceptowane „boczki”.

Aquafilling Bodyline – skuteczny żel do powiększania piersi

Współczesna medycyna estetyczna oprócz zabiegów inwazyjnych oferuje również inne, sprawdzone metody pozwalające na posiadanie pięknego oraz jędrnego ciała. Dzięki nim kobiety nie muszą poddawać się inwazyjnym operacją w narkozie po których to widoczne są na ciele blizny oraz które to wymagają długie rekonwalescencji.

Jedną z nieinwazyjnych metod powiększania piersi jest zabieg z użyciem nowoczesnego żelu o nazwie Aquafilling Bodyline. Jest to niezwykle skuteczny preparat przeznaczony do konturowania oraz modelowania poszczególnych części ciała Z jego pomocą można wymodelować krągłe pośladki czy powiększyć piersi.

Zabieg z użyciem tego innowacyjnego żelu trwa około 1,5 godziny i wymaga tylko i wyłącznie podania znieczulenia miejscowego. Charakteryzuje się on tylko i wyłącznie minimalnym stopniem inwazyjności, dzięki czemu każda pacjenta może opuścić klinikę zaraz po jego wykonaniu.