Skip to content Skip to footer

Shopperka, czyli torebki damskie sklep internetowy

Jaki jest nieodzowny element każdej, kobiecej stylizacji? Torebka! Bez niej kobieta wręcz nie wyjdzie z domu. To tam ukrywa wszystkie skarby, o których panowie nie mają zielonego pojęcia. Jaką więc wybrać, by w każdym momencie służyła jak najlepiej?

Shopperka swoją nazwę zawdzięcza temu, że idealnie pasuje na wszelkie zakupy – czy to spożywcze, czy kosmetyczne, czy odzieżowe. W taką torbę można zapakować naprawdę wiele – zwłaszcza, jeżeli kobieta ma zmysł logistyczny i potrafi sprawnie i szybko układać w niej rzeczy.

Torebka damska typu shopperka, to świetne rozwiązanie również na uczelnię, do pracy czy do szkoły. Taka torebka z powodzeniem mieści format A4 a niekiedy i A3. Jest pojemna i występuje w wariantach z dodatkowymi przegródkami, kieszonkami ale i bez nich – wówczas jest tak jakby workiem, do którego bez ograniczeń można wkładać różne przedmioty.

Shopperki można zakupić w każdym kolorze, jednak najpopularniejszą jest oczywiście czarna i brązowa. Takie kolory pasują do większości stylizacji, gdyż są uniwersalne i nie rzucające się w oczy.

Listonoszka – torebki sklep online

Najbardziej popularną torebką na świecie stała się niezawodna listonoszka. Taka torebka zakładana jest przez ramię, czyli tak jak zwykł swą torbę nosić listonosz. Torebka damska – listonoszka, to świetne rozwiązanie na wyjścia z koleżankami na pizzę czy drinka. Listonoszkę można zabrać na wycieczkę, na spacer, na imprezę – dosłownie wszędzie.

Taka torebka nie jest duża, zwykle nie mieści formatu A4. Z powodzeniem jednak można w niej przechowywać klucze, telefon, portfel, perfumy, pomadkę czy puder do poprawienia makijażu. Są jednak przypadki, że i listonoszka staje się naprawdę pojemną torbą, mieszczącą nawet – buty na zmianę! Wszystko jest kwestią ułożenia i samego wyglądu torby. Na szczęście i o to nie trzeba się martwić, gdyż torebki sklep internetowy oferuje naprawdę w przeróżnych wzorach i fasonach. Każda kobieta znajdzie coś, co będzie jej odpowiadać.

Kopertówka – torebki damskie sklep internetowy

Kopertówka, jako torebka elegancka, wizytowa, również musi znaleźć się w kobiecej garderobie. Torebki sklep online – tu znajdzie się najwięcej możliwości. I puzderka, i klasyczne, i zupełnie zwariowane. Podkreślają stylizację, dodają elegancji a niekiedy – ratują wizerunek. Można w nich przechowywać mini kosmetyki, które przydadzą się do poprawienia makijażu na przykład na weselu. Można w nich również przechowywać chusteczki higieniczne, igłę z nitką czy dodatkową parę rajstop. Są to niezwykle istotne rzeczy, które z łatwością ulokuje się w takiej torebce.