Skip to content Skip to footer

Laserowe usuwanie owłosienia w Esteti-Med

Nadmierne owłosienie różnych partii ciała to powszechny problem wielu kobiet na świecie. Aby mu wyjść naprzeciw, opracowano innowacyjny sposób na bezbolesne, szybkie usuwanie włosków na długi czas – za pomocą naświetlania laserem. Dla kogo jest ta metoda i ile kosztuje zabieg?

Na czym polega usuwanie włosków laserem?

Urządzenie wytwarzające promienie świetlne o odpowiedniej długości naświetlają niewielki fragment owłosionej skóry, celując wiązkę lasera wprost w cebulki włosów. Zawarta w cebulkach melanina pochłania promieniowanie i wskutek podwyższenia wewnątrz niej ciepłoty ciała obumiera, a włos samoistnie wypada.

Depilacja laserowa jest więc zabiegiem bezbolesnym, pozwalającym szybko i na długie miesiące, a nawet lata usunąć włoski. Do całkowitej depilacji jednej partii ciała potrzeba 6-10 zabiegów powtarzanych co kilka tygodni. Ten zachód się jednak opłaca, bo po pełnej serii depilacji laserowej możesz cieszyć się idealnie gładkim ciałem przez długi czas.

Kto może skorzystać z depilacji laserowej?

Na stronie https://www.esteti-med.pl/ znajdziesz szczegółowe informacje na temat sposobu przeprowadzania depilacji laserowej i tego, jak taki zabieg przyjmuje się u różnych osób. Najlepszymi klientkami na depilację laserową są kobiety o ciemnej karnacji i ciemnych włosach. Im więcej melaniny we włosach – tym są one bardziej podatne na obumieranie pod wpływem lasera.

Na zabieg powinny się więc zdecydować osoby o włoskach ciemnych, grubych, porastających niepożądane fragmenty ciała. U takich osób golenie mechaniczne wymaga codziennego powtarzania zabiegu, a odrastające włoski wyglądają wyjątkowo nieefektownie. Niezbyt dobrymi kandydatkami będą jednak osoby o włosach blond lub rudych, u których pigmentacja włosów jest niewielka.

Gdzie wykonać zabieg

Zawsze rozsądnie wybieraj gabinet medycyny estetycznej, w którym będziesz wykonywać zabieg depilacji laserowej. Esteti-Med jest polecanym przez wiele kobiet gabinetem, w którym wykorzystuje się sprzęt najwyższej jakości, posiadający stosowne certyfikaty. Zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowany personel, który zadba o Twoje zadowolenie z zabiegu i jego bezpieczne przeprowadzenie.

Na stronie https://www.esteti-med.pl/ znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące zabiegu depilacji laserowej, a także cennik usługi zróżnicowany pod kątem konkretnej partii ciała, która ma być depilowana. Depilację laserową szczególnie poleca się dla okolic bikini wrażliwych na golenie, a także bardzo podatnych na skaleczenia i ból, ze względu na komfort zabiegu.