Skip to content Skip to footer

Świetny sposób na ukrywanie niedoskonałości zęba

Bądźmy szczerzy, każdy ale to każdy z nas miał lub nadal ma jakieś kompleksy. Niektóre są wyolbrzymione, a inne niskiego kalibru. Oczywiście najczęstszym powodem kompleksu jest niedoskonały według swojej własnej osoby wygląd. Wchodzą w to np.: krzywy nos, zbyt szeroka talia, zbyt duże policzki czy też krzywe zęby. Oczywiście na każdym z tych ,,niedociągnięć” można sobie poradzić, ale najlepiej nie besztać sobie głowy takimi myślami. W tym artykule zajmę się jednym z tych ,,niedociągnięć” – zębami.

Jeżeli nie potrafisz sobie poradzić z myślą o swoich zębach, chcesz ukryć odpowiednio jakąś plamkę, krzywy kształt zęba, chcesz aby twoje zęby wyglądały proste, bez żadnych plamek, jest na to sposób. Ale jaki? Taki efekt prostego, idealnego zęba dają nam licówki. Postaram się wyjaśnić co to jest. Otóż licówki są to cienkie płytki porcelanowe lub ceramiczne, które stomatolog nakłada na przednią powierzchnię zęba tym samym chowając np. ubytki, nieodpowiedni kształt czy zabarwienie. Osobiście bardzo polecam licówki poznańskie.

Licówki poznańskie


Licówki te są wykonane z najwyższej jakości porcelany, wykonywane specjalnie ku wymaganiom klienta. Dzięki nim można uzyskać przepiękny biały, nasz upragniony uśmiech, którego nie musimy się wstydzić. Takie właśnie licówki ofiarowują nam: ukrycie nieestetycznego kształtu zęba, ubytków, przebarwienia szkliwa, a nawet pozwalają na wypełnienie przestrzeni między zębami. Dodatkowo są one bardzo trwałe – potrafią przetrwać nawet kilkanaście lat. Teraz odpowiedź na pytanie, na które niejeden pewnie wpadł, a mianowicie: czy nakładanie licówek boli? Ależ oczywiście, że nie. Podczas szlifowania zęba przed nakładaniem licówki podawane jest znieczulenie, więc zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Licówki cena Poznań


Jaka jest cena takiej licówki w Poznaniu? Zazwyczaj zwyczajna cena licówki poznańskie kosztują około 650 złotych, jednak licówki eksperckie są o wiele droższe. Ich cena może się wahać od 2000 złotych do nawet 3500 złotych. Pamiętajmy tylko, że te eksperckie są perfekcyjnie dopasowane do pozostałych zębów, a ich trwałość jest o wiele dłuższa od tych zwykłych. Według mnie licówki cena poznańska jest bardzo przystępna.

Licówki Poznań opinie


Czy klienci są z tych licówek usatysfakcjonowani? Czy są one trwałe? Czy one się nie ścierają? Na te wszystkie pytania klienci odpowiadają twierdząco – są usatysfakcjonowani, dowiadują się, że są one trwałe, a także że się nie ścierają. Wszystkie te wyrzuty nad swoimi zębami, kompleksy po prostu znikają. Klienci przyznają, że teraz nie muszą się smucić nieładnym uśmiechem, a ich nastrój i samoocena jednoznacznie się poprawiły. Wnioskując, licówki Poznań opinie są bardzo pozytywne, a na pewno nienaganne.