Skip to content Skip to footer

Medycyna estetyczna

Upływający czas powoduje, że skóra traci jędrność, świeży blask i odpowiednie napięcie. Pojawiają się zmarszczki, bruzdy, nierówności szczególnie tam, gdzie tego nie chcemy. Nasza twarz, jak i reszta ciała podlega nieustannym przemianom. Proces starzenia się jest nieodwracalny.
Okazuje się, że można jednak ten proces wstrzymać, a już z pewnością można poddać leczeniu i poprawić to, co do tej pory wydawało się niemożliwe.Medycyna estetyczna katowice wykonuje kompleksowe zabiegi, które mają skórze przywrócić napięcie i jędrność, pozwalają pozbyć się zmarszczek oraz poprawić niedoskonałości naszego ciała.

Dla pań i panów

Bogata oferta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii cieszy się coraz większą popularnością. Każdy pragnie spowolnić oznaki upływającego czasu i jest w stanie zrobić wiele, by znów zaakceptować i czerpać radość ze swojego wyglądu.Klinika medycyny estetycznej katowice to miejsce, w którym można przeprowadzić różne zabiegi spełniające najskrytsze marzenia. Jest to miejsce dysponujące nowoczesnym sprzętem, doświadczoną i wykwalifikowaną grupą lekarzy oraz skutecznymi technologiami.Wśród pacjentów poddających się zabiegom do tej pory najwięcej było kobiet. Ostatnio pojawia się coraz więcej panów chętnych poprawić swą urodę i swoje zdrowie. Docenili to, że medycyna estetyczna katowice stwarza tak ogromne możliwości dokonania zmian w wyglądzie, widocznych od razu po zabiegu.

Co oferuje gabinet medycyny estetycznej katowice?

Każdy pacjent kliniki medycyny estetycznej traktowany jest indywidualnie. Pierwsza wizyta w gabinecie rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej, poznania pacjenta i jego potrzeb. Po czym w czasie kolejnych wizyt ustala się konkretne, indywidualne zabiegi, które pomogą cofnąć oznaki upływającego czasu.Wśród najpopularniejszych zabiegów, które klinika medycyny estetycznej katowice oferuje jest modelowanie ust, botox – redukcja zmarszczek, mezoterapia, redukcja opadających powiek oraz zabieg wzmacniania i zagęszczania włosów.Zabiegi, które poleca gabinet medycyny estetycznej katowice są nieinwazyjne, przeprowadzane w oparciu o sprawdzone preparaty. Przynoszą widoczne efekty już po pierwszym spotkaniu, dzięki czemu pacjent czuje się w pełni zadowolony.