Skip to content Skip to footer

Najbardziej zaawansowana metoda przeszczepu włosów

Przeszczep włosów robotem Artas to bardzo innowacyjna metoda, która dopiero od niedawna jest wykorzystywana również w Polsce. Jest to bardzo istotna informacja, bo od wielu lat w USA wszczepienie włosów taką metodą było nie tylko bardzo skuteczne, ale także efekty można było zobaczyć już niezwykle szybko. Metoda sprawdza się świetnie nie tylko u osób, które nie próbowały innych metod, ale także takich, które próbowały, ale te zawiodły.

Klinika przeszczepu włosów Artas

Klinika artas to pierwsza taka w Polsce, która wykorzystuje w tym celu robota. Jest to cenna informacja przede wszystkim dla osób, które do tej pory próbowały innych metod, ale te zupełnie się nie przyjęły. Tutaj znacząco minimalizujemy ryzyko nieprzyjęcia się przeszczepu, więc nie tylko nie tracimy pieniędzy, ale także nie zniechęcamy się.

Przeszczep włosów artas to bardzo często jedyny sposób dla osób, które próbowały już wielu dostępnych metod, ale efekty nie były trwałe. Na zachodzie ta metoda była już wykorzystywana i ceniona przez wiele lat. Jednak w Polsce nie była do tej pory dostępna. Innowacja jest jednak na tyle skuteczna, że wiele osób decyduje się właśnie teraz być może po raz pierwszy spróbować tego sposobu, bo w końcu jest o wiele łatwiej dostępny.

Dla kogo przeszczep włosów

Jeśli chodzi o przeszczep włosów artas, to jest on przede wszystkim dla każdej osoby, która stosowała inne metody, ale te zawiodły. Bardzo często zdarza się bowiem, że najpierw pacjent podejmuje walkę z utratą owłosienia na własną rękę.

Jeśli jednak ubytki włosów są zbyt duże i np. powód takiego stanu jest bardziej złożony, to często tylko przeszczep włosów pozwala je wyeliminować. Najlepiej jednak robić to metodami pewnymi, które gwarantują dużą skuteczność. Niewątpliwie przeszczep włosów robotem artas, właśnie do takich metod należy.

Klinika z ogromną wiedzą w zakresie przeszczepu włosów

Klinika przeszczepu włosów artas jest w pełni profesjonalna. Gwarantuje to nie tylko przeprowadzenie zabiegu profesjonalnie, ale także według najwyższych standardów. Możemy więc liczyć nie tylko na wykonanie samego zabiegu, u najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie, ale także o kompleksową opiekę.

W klinice więc przeprowadzana jest kompleksowa analiza, która sprawia, że wszystko dobierane jest pod pacjenta indywidualnie. Dlatego zabieg jest tak skuteczny i tak bezpieczny. Dzięki temu efekty możemy zobaczyć szybko i są one wręcz spektakularne, co dla wielu pacjentów jest nowością, bo nigdy to się nie udawało. W końcu mogą zażegnać problem utraty owłosienia.