Skip to content Skip to footer

Połgorsety – idealny prezent dla żony lub dziewczyny

Kiedy zbliża się czas świąt lub urodziny naszej partnerki (żony, konkubiny lub dziewczyny) zazwyczaj mamy spory dylemat co tak właściwie można sprawić jej w prezencie. Najczęściej istnieje obawa, że nasz prezent, będzie nietrafiony, lub zbyt trywialny. Warto jest spróbować jednego z prezentów, który ucieszy niemal każdą kobietę.

Biustonosze, półgorsety, gorsety ….

Kwestia biustu jest raczej przez większość mężczyzn dość ostrożnie omijana. Może i znamy rozmiar stanika, jaki nasza wybranka nosi, ale próby kupienia jej idealnej bielizny mało kiedy przynoszą pożądany efekt. Mało kto z nas wie, że aby stanik pasował, nie wystarczy odpowiedni rozmiar – trzeba go również przymierzyć. Prezent taki nie jest oczywiście zmarnowany, ponieważ biustonosz możemy wymienić, jednak nie mamy wówczas pełni satysfakcji z obdarowywania, a na całe lata raczej z tymi tematami wolimy sobie dać spokój.

Jednak trafiony prezent w tej materii, może sprawić naprawdę dużą przyjemność naszej wybrance. Oznacza on, że nie jesteśmy totalnymi ignorantami w kwestiach kobiecych potrzeb, a jeśli trafimy, to okazuje się, że mamy nawet pewną wiedzę w tych tematach. Jest taki prezent, który możemy sprawić i wcale nie wiąże się on z odwiedzaniem dwudziestu sklepów z bielizną damską.

Usługi brafitterskie

Usługi brafitterskie są to usługi, które mają na celu pomoc w wyborze i dopasowaniu stanika, biustonosza lub półgorsetu oraz dokonaniu poprawek krawieckich, jeśli takie są potrzebne. Mało która kobieta ma tak naprawdę dobrze dopasowany biustonosz, więc sponsorowanie jej wizyty w salonie w formie bonu, może być naprawdę dobrym pomysłem. Kobieta może podczas takiej wizyty, dowiedzieć się naprawdę wiele.

Dla przykładu biustonosz gorset jest bardzo rzadko wybierany w sklepie z bielizną przez kobiety, ale jeśli kobieta zjawi się w salonie brafitterskim, zapewne przynajmniej jeden lub dwa przymierzy i przekona się, że jest on bardzo wygodny. Zresztą półgorsety są niejako ofiarom kulturowego postrzegania okrutnych gorsetów z minionych wieków. Współczesny biustonosz gorset ma na celu jedynie wygodę kobiety, a nie jej nienaturalne modelowanie i wyszczuplanie.

Są kobiety, dla których biustonosz gorset może się okazać jedyną wygodną opcją i zazwyczaj przekona się o tym, dopiero w salonie brafitterskim. Jeśli odwiedzi go dzięki naszej inicjatywie, wówczas możemy założyć, że nasz prezent jest jednym z najlepszych, jaki kiedykolwiek otrzymała.