Skip to content Skip to footer

Problemy z zębami – jak sobie z nimi radzić?

Wiele osób boryka się z problemem z zębami. Nie zawsze jest to kwestia ich zaniedbania, ale bardzo często przebytych chorób, podczas których stosowane leki wpłynęły negatywnie na kondycję zębów.

Ponadto problemy z zębami mogą mieć również podłoże genetyczne, na co niestety nie mamy już wpływu, a jedyne co jesteśmy w stanie zrobić, to leczyć skutki.

Gdzie szukać pomocy w poprawie stanu uzębienia?

Jak się okazuje rynek stomatologiczny wciąż się rozwija, a wraz z nim powstają nowe możliwości poprawienia stanu uzębienia. Poza standardowymi formami leczenia próchnicy, czy usuwania kamienia z zębów, spore znaczenie odgrywa również stomatologia estetyczna katowice.

Za sprawą tego rodzaju usług, istnieje możliwość wyprostowania zębów, wybielenia ich, a także w razie potrzeby odbudowania. W związku z tym faktem, wiele osób ma możliwość pozbycia się swojego problemu jakim są krzywe i zniszczone zęby. Wystarczy wybrać odpowiedni gabinet i poddać się zabiegom, jakie oferuje nam stomatologia estetyczna Katowice.

Czym są licówki Katowice i w jakim celu się je stosuje?

Osoby, które mają przebarwienia na zębach, mogą skorzystać z rozwiązania jakim są licówki Katowice, czyli cieniutkie płatki, które przykleja się na powierzchnię zębów.

Celem takiego zabiegu jest zamaskowanie niedoskonałości na zębach, nie tylko w postaci przebarwień, ale również i nadszczerbień czy nieestetycznie wykonanych wypełnień.

Za sprawą licówek, istnieje możliwość poszerzenia zębów, jak i również ich wydłużenia, dzięki czemu wiele osób może w ten sposób sprawić sobie wymarzony wygląd uzębienia bez konieczności poddawania się wielogodzinnym i niejednokrotnie bolesnym zabiegom dentystycznym.

Licówki porcelanowe cennik – czyli ile to kosztuje

Jeżeli mówimy o cenach, to nie możemy jednoznacznie stwierdzić, jaka jest ich wysokość. Wszystko zależy od tego, jaki gabinet stomatologii estetycznej wybierzemy.

Ponadto kwota jaką zapłacimy za licówki, ściśle uzależniona jest od tego, jak będzie przebiegał nasz proces leczenia. W związku z powyższym, jeżeli chcielibyśmy zorientować się mniej więcej, ile może kosztować taki zabieg w naszym przypadku, to poprośmy gabinet o licówki porcelanowe cennik. Jeżeli gabinet nie dysponuje takim cennikiem, to zawsze możemy poprosić o wskazanie nam ceny orientacyjnej, abyśmy mogli zorientować się mniej więcej w cenie.