Skip to content Skip to footer

Przypinki w roli prezentu dla gości weselnych

Wesele organizuje się dla rodziny, znajomych i przyjaciół, więc to o nich trzeba myśleć, przygotowując taką uroczystość. Każdy powinien bawić się na niej świetnie, tworząc sobie wspaniałe wspomnienia. Gościom weselnym warto też podarować coś na powitanie bądź pożegnanie. Dobrym podarunkiem dla najbliższych będą m.in. przypinki.

Co to takiego?

Inaczej nazywa się je pinsami grawerowanymi. Z wyglądu przypominają maleńkie blaszki, choć tworzone są z różnych odmian materiałów. Używa się ich tak samo jak wszelkich elementów biżuteryjnych. Można przyczepiać je do ubrań bądź torebek albo zawieszać w różnych miejscach w domu.

Każdą taką przypinkę można spersonaliować, umieszczając na niej wybraną wcześniej grafikę, czyli obrazek lub zdjęcie, albo grawerując na niej jakiś napis – np. życzenia dla gości.

Jak stworzyć atrakcyjne przypinki?

Po wcześniejszym zgłoszeniu się do wytwarzającej je firmy można przejść do projektowania swoich własnych unikatowych przypinek. Należy określić ich kształt i wybrać dla nich kolor, materiał oraz wzór. Dodatkowe elementy zdobnicze jak najbardziej będą tutaj wskazane.

Istnieją jednak także prostsze rozwiązania kierowane do osób, które nie za bardzo ufają swojemu gustowi. Wiele firm proponuje klientom wybór gotowych już motywów. Niektóre z nich mają typowy charakter ślubny, więc od razu przywodzą na myśl uroczystości weselne.

Dlaczego warto?

Każda taka grawerowana przypinka charakteryzuje się przede wszystkim dwoma cechami: unikalnością oraz… niską ceną! Ta druga jej cecha, niby nie aż tak bardzo istotna, dla niektórych osób może mieć spore znaczenie. Taniej przygotować wszystkim gościom personalizowane przypinki, niżeli każdemu z nich wręczać chociażby małą buteleczkę alkoholu.

Pinsy są też prezentem niezwykle oryginalnym. W Polsce wciąż rzadko kiedy się je wręcza, a to tylko podkreśla ich wartość. To taka odmiana trwałego podarunku, który goście będą mogli trzymać przy sobie latami.

Inne pomysły na podarunki dla gości

Istnieją też liczne inne pomysły na podobne prezenty dla gości weselnych. Pary młode, które zainspirowały się unikatowością przypinek, mogą więc rozejrzeć się za alternatywnymi gadżetami.

A spersonalizować można również breloczki do kluczy, kubki czy nawet długopisy. Możliwości jest po prostu od groma.

Przypinki dostępne są w ofercie Grawernia.pl