Skip to content Skip to footer

Skórzane dodatki o ponadczasowym charakterze

Gdy inwestuje się większe kwoty w skórzane dodatki czy torebki, warto wybierać rzeczy ponadczasowe. To właśnie takie rzeczy doskonale sprawdzą się nawet przez wiele lat, będą zawsze dobrze się prezentować, bez względu na obecnie panujące trendy. Poniżej kilka pomysłów na to, w co warto zainwestować pieniądze, jeżeli chce się kupić skórzaną galanterię i dodatki najwyższej klasy.

Skórzane torebki damskie

Od dawna wiadomo, że skórzane torebki mają dużo lepszą jakość niż torebki z tak zwanej ekoskóry. Torebki damskie listonoszki, kopertówki albo duże shopper bag, to doskonała inwestycja, o ile są one wykonane właśnie ze skóry. Modne listonoszki to jeden z najbardziej wygodnych modeli torebek – nosi się je przełożone przez bok, na dołączonym do torebki długim pasku. Listonoszki damskie nie wymagają noszenia w ręku, sprawdzam się zatem idealnie na przykład dla aktywnych kobiet albo mam. W tym sezonie modne listonoszki wykonane są ze skóry zamszowej, listonoszki damskie będące prawdziwym hitem to te, które są ozdobione frędzlami i nawiązują do trendu motyw z western. Takie torebki damskie listonoszki to nawiązanie do dodatków tak modne w latach 70-tych. Poza tym dwa pozostałe modele czyli duża i pojemna shopper bag, kopertówka, ale też torebki takie jak na przykład tak zwana doctor bag, czy po prostu klasyczna torba na ramię, zawsze lepiej również kupować ze skóry.

Skórzana galanteria czyli paski i portfele

Paski i portfele również lepiej jest kupować ze skóry, bo to rzeczy bardzo intensywnie eksploatowane, które muszą mieć dobrą jakość, żeby długo i dobrze służyć. Skórzane paski z ozdobnymi klamrami dodadzą odrobinę charakteru każdej stylizacji. Portfel może nie ma wpływu na odbiór zestawu ubrań, jednak zdradza również co nieco o klasie jego właścicielki. Zniszczony portfel wyjmowany z torebki przez elegancką kobietę, naprawdę zawsze popsuje ogólne wrażenie. Warto zatem sprawić sobie klasyczny portfel wykonany na przykład ze skóry o strukturze przypominającej skórę węża, albo portfel z klasycznej skóry licowej. Warto wybierać portfele zaprojektowane tak, że bez problemu pomieszczą większość różnego rodzaju kart, które współczesna kobieta musi zmieścić w swoim portfelu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://ladysu.pl/pl/c/Listonoszki/20