Skip to content Skip to footer

Salon sukien ślubnych – motyw 3d

Czy najpiękniejsze suknie ślubne muszą być klasyczne, monotonne i… nudne? Nie muszą! Najpiekniejsze suknie ślubne to takie, które robią wrażenie na każdym gościu i są nietuzinkowe. Jak więc zaskoczyć najbliższych w tym wyjątkowym dniu?

Salon sukni ślubnych

Wybierając się do salonu ślubnych kreacji, warto skupić się na bonusach. Jakich? Na przykład na możliwości własnych przeróbek, realizacji własnych pomysłów. Niestety nie każdy salon sukien ślubnych daje taką możliwość. Często jest tak, że w salonie – po wyborze sukni – możliwe jest jedynie jej dopasowanie. To niestety niewiele. Pani Młoda nie chce wyglądać jak… manekin. Zwykle chce dołożyć coś od siebie, zmodyfikować suknię, dodać jej indywidualnego charakteru. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego salonu. Salonu, który pozwoli poszaleć i stworzyć własną, niepowtarzalną kreację.

Najpiękniejsze suknie ślubne

Salon sukni ślubnych powinien wychodzić naprzeciw wymaganiom klientek. Powinien dać możliwość wyboru koronek, dodatków czy koloru kreacji. Jakie więc będą najpiekniejsze suknie ślubne 2019 roku? Otóż w bieżącym roku dominować będą suknie białe z czarnymi dodatkami. Dodatki te to na przykład: aksamitny pasek w talii, mocna koronka na dole sukni, czarna koronka na gorsecie czy czarna kokarda z tyłu. I choć jest to dość idważna propozycja, należy pamiętać, że połączenie bieli i czerni jest ponadczasowe i naprawdę eleganckie.

Kolejnym trendy będą koronki z efektem 3D. Co to oznacza? Mianowicie wszelkie trójwymiarowe motylki czy kwiatuszki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, suknia wygląda jakby naprawdę pokryły ją delikatne płatki kwiatów. Pięknie taki dodatek wygląda w tańcu – delikatnie powiewa, błyszczy. Taką aplikację układa się dość gęsto na gorsecie i lekko opuszcza w dół kreacji. Suknia wygląda przepięknie na przykład z tiulowym czy organzowym dołem.

Błysk to rownież coś, na co warto postawić w 2019 roku. Wszelkie brokatowe i cekinowe dodatki są jak najbardziej na czasie. Jak to zastosować? W bardzo prosty sposób. Przykładowo dodając warstwę brokatowego tiulu pod wierzchnią warstwą dołu sukni. Dzięki temu, suknia będzie pięknie migotać w świetle a Pani Młoda będzie wyglądać zjawiskowo.

Chcąc zaszaleć z górą sukni – warto doszyć koronkę na cekinową podstawę. Blask cekinów, przebijając się przez koronkę, znakomicie podkreśli wyjątkowość Pani Młodej i nada całej kreacji nowoczesności.

Salon sukien ślubnych powinien być otwarty na propozycje Pani Młodej. Powinien podążąć za trendami i coraz odważniejszymi pomysłami. Tylko w taki sposób zyska zaufanie i szacunek wśród licznej konkurencji.