Skip to content Skip to footer

Tajemnice Orientu w nutach zapachowych CK Euphoria

Zapach stworzony na ziemi, a nieziemski. Używają go miliony kobiet i mężczyzn, a mimo to jest wyjątkowym, niepowtarzalnym dla każdego użytkownika. Euphoria od piętnastu lat od dnia premiery wciąż jest hitem salonów perfumeryjnych- wody perfumowane i perfumy dla kobiet i mężczyzn tej marki należą do najczęściej wybieranych zapachów.

Orientalny ogród CK Euphoria

Ze względu na złożone akcenty zapachowe właściwie byłoby powiedzieć, że perfumy CK Euphoria, to orientalny ogród w lesie nad morzem – nieco skomplikowane, ale jednak tak można odebrać nuty zapachowe i na ich podstawie taki obraz odtworzyć czy raczej zbudować w swojej wyobraźni.Najpierw, tuż po aplikacji, uderza w nozdrza silny zapach świeżych owoców: malin, granatu, hurmy (kaki), marakui, brzoskwini. Odnosi się wrażenie, że są to zapachy owoców polanych świeżą wodą, nieco metaliczne, pachnące czystym powietrzem po letniej burzy. Wrażenie potęguje dodatek nuty zieleni, która uwalnia się tuż po akcentach owocowych.Nuta środkowa – nuta serca eksploduje ciężkimi, słodkimi zapachami kwiatów rodem z ogrodu szejków czy cesarzy wschodnich: czarnej orchidei, lotosu, magnolii champaka.

Ciężkie, oleiste, wypełniające całą przestrzeń zapachy orientalne wywołują wspomnienie gorących dni na pustyni, ciepłych nocy pod rozgwieżdżonym niebem Południa, hałasu cykad, tajemniczych, intrygujących spojrzeń głośnych sprzedawców z suku wypełnionego towarami. Nuta głowy perfum Euphoria jest bardzo trwała – utrzymuje się około 4 godzin.Najdłużej i najsilniej działa bazowa, dolna nuta. Tu nad owocami i kwiatami swoje panowanie roztaczają silne wonie bursztynu, mahoniu, piżma. Nieco łagodzą je fiołki, wanilia i paczula. Nuta głowy uwalnia się nawet do 6 godzin.

CK Euphoria – trwałość i jakość za rozsądną cenę

Ze względu na wysoką trwałość warto perfumy aplikować na dłuższe wyjścia w ciągu dnia lub większe okazje wieczorowe. Ze skóry zapach usunąć można za pomocą wody i mydła. Ubrania wymagają prania – każdy użytkownik perfum Euphoria przekonał się, że cała zawartość szafy szybko przenika nutami tych perfum.

O jakości perfum świadczy nie tylko ich trwałość, ale także sposób pakowania oraz rodzaje zapachów. Miłośnicy znacznej trwałości mogą wybrać zawierające niemal 40 procent ekstraktu perfumy we flakonach o pojemności od 30 do 100 ml. Nieco bardziej rozcieńczone, a przez to mniej trwałe wody perfumowane mają powyżej 10, ale mniej niż 20 procent olejków zapachowych. Wody dla kobiet i mężczyzn rozlewane są do buteleczek szklanych mieszczących 30, 50, 100, 125, 160 ml. Wszystkie wody i perfumy aplikuje się przy pomocy atomizera. Do sprzedaży pakowane są w eleganckie kartonowe pudełeczka.Oryginalne perfumy kosztują niemało – jednak jakość i trwałość perfum wynagradzają to po wielokroć. Mimo upływu czasu od debiutu zapachu grono użytkowników wciąż się powiększa – niewiele jest takich zapachów w historii przemysłu perfumeryjnego. CK euphoria jest legendą, ale wciąż żywą i nic nie wskazuje na to, że przejdzie do historii.