Skip to content Skip to footer

Zabieg przeszczepienia włosów. Czy trzeba się go obawiać?

Zabieg przeszczepienia włosów to usługa dostępna w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Taki zabieg, umożliwia poprawienie fryzury. Specjalista, tam, gdzie włosów na głowie nie ma, przeszczepia je, dzięki czemu zaczynają rosnąć. Taki przeszczep włosów Katowice, zapewnia efekt na trwałe. Fryzura staje się o wiele ładniejsza, co poprawia zarówno wygląd jak i samopoczucie osoby, która na taki zabieg się zdecydowała. Czy przeszczep włosów Katowice, to zabieg, którego trzeba się obawiać?

Przeszczep nie musi boleć.

Warto wiedzieć, że zagęszczanie włosów Katowice nigdy nie jest wykonywane bez znieczulenia. Lekarz, który wykonuje przeszczep, przed rozpoczęciem przeszczepiania, znieczula skórę głowy pacjenta na tyle dobrze, by nie czuł on żadnych dolegliwości bólowych w trakcie zabiegu, dlatego ci, którzy obawiają się bólu, nie muszą się takiego zabiegu obawiać. Oczywiście znieczulenie z czasem przestaje działać, niewielkie rany po przeszczepie, przez jakiś czas będą się goić, dlatego trzeba się z tym liczyć, że skóra głowy przez kilka dni będzie nieco obolała, może też być wrażliwa na zmianę warunków pogodowych, z czasem jednak te nieprzyjemne dolegliwości mijają. Po kilku dniach, nie odczuwa się już żadnego bólu.

Gdzie przeszczepić włosy?

Warto stawiać na dobre gabinety medycyny estetycznej, nie zaś przypadkowe miejsca. Tylko wtedy można mieć pewność, że przeszczep będzie udany. W dobrych gabinetach medycyny estetycznej, przeszczep włosów cena Katowice, nie wiąże się też z dużymi kosztami. Tu zasada jest prosta – im więcej klientów, tym niższa cena, dlatego lepiej wybrać się na przeszczep włosów cena katowice do miejsca, które pozornie wydaje się drogie, niż do gabinetu, gdzie klienci na przeszczep włosów pojawiają się bardzo rzadko.

Efekt jest trwały.

Bez względu na ból czy koszt zabiegu, warto pamiętać, że robimy to dla siebie. Raz wykonany, udany, zagwarantuje efekt na trwałe. Pacjent, który podda się zabiegowi przeszczepienia włosów, może mieć pewność, że latami będzie się cieszyć lepszą fryzura, będzie wyglądać o wiele lepiej, młodziej, korzystniej. Oczywiście będzie tak, jeśli o włosy będzie dbać, warto tu jednak dopowiedzieć, że przeszczepione włosy nie wymagają jakiejś specjalnej troski, dba się o nie dokładnie tak samo, jak o włosy nieprzeszczepiane. Używając dobrego szamponu, odzywki, na długo zapewni się im świetny wygląd.