Skip to content Skip to footer

Najpiękniejsze modele skórzanych butów na jesień

Chyba nie ma piękniejszych butów niż te, które dedykowane są dla kobiet i dla mężczyzn na jesień. To właśnie jesienne obuwie zawsze zachwyca dbałością o detale, jakością wykonania i samymi materiałami. Jesienne buty ze skóry dla kobiet i mężczyzn zawsze przyciągają uwagę – tak trudno jest się oprzeć kolejnej parze.

Najmodniejsze buty ze skóry dla kobiet i mężczyzn

Buty jesienne powinny być wykonane z dobrej jakościowo skóry. Naprawdę warto zainwestować w jedną konkretną parę niż kupować kilka tych, które są bardzo słabo wykonane i generalnie nie przetrwają dłużej niż kilka tygodni. Inwestycja w buty ze skóry dla kobiet i mężczyzn to zawsze większy wydatek, jednak to właśnie takie obuwie dodaje elegancji i szyku.

Współcześnie buty ze skóry dedykowane dla każdej z płci, w bardzo dużym stopniu korespondują ze wzorami sprzed lat. Od jakiegoś czasu tak bardzo popularne są między innymi buty takie jak monki czy brogsy, w którym są przecież prawdziwą kwintesencją elegancji, która wywodzi się ze stylu angielskiego. Właśnie w takie buty warto inwestować – klasyczne modele to zawsze bezpieczny wybór, bo takie buty w sumie nigdy nie wychodzą z mody.

Najmodniejsze skórzane buty dla kobiet na jesień

W tym roku kobiety mogą wybierać spośród bardzo wielu pięknych modeli butów na jesień. Po raz kolejny niezwykle popularne są wysokie zamszowe kozaki sięgające cholewką po za kolano, oraz różnego rodzaju botki. Pierwszy model sprawdzi się perfekcyjnie do wielu kobiecych stylizacji na co dzień i od święta. Botki będą natomiast doskonałe do zakładania na co dzień.

Poza tym na ciepłą i sucho jesień warto sprawdzić sobie jeszcze wygodne mokasyny. Te wykonany ze skóry na pewno będą piękne uzupełnieniem klasycznych stylizacji. Na tę porę brze jest też kupić sobie wygodnie trzewiki ze skóry. Będą one perfekcyjne wtedy, gdy zechce się spędzić czas bardziej aktywnie.

Najmodniejsze buty ze skóry dla mężczyzn

Piękne modele butów dla mężczyzn to coś, co z łatwością można znaleźć w praktycznie każdym sklepie obuwniczym. Współczesne męskie obuwie ze skóry To oczywiście te najbardziej klasyczne wzory jak wspominane już wcześniej monki, brogsy czy oxfordy. Poza tym warto wyposażyć swoją szafę również w wygodne trzewiki i tak zwane dessert shoes. Te ostatnie to najczęściej buty wykonane z jasnego zamszu, które doskonale sprawdzą się tylko i wyłącznie w przypadku naprawdę suchej i słonecznej jesieni. Takie buty sprawdzają się świetnie do stylizacji utrzymanych w stylu smart casual, które świetnie nosi się na co dzień.