Skip to content Skip to footer

Para na masażu

Prawdą jest, że przyjemność, którą ma się z kim podzielić mnoży się razy dwa. Warto sprawdzić to osobiście wybierając się na masaż dla dwojga. Jest to usługa dostępna w coraz większej liczbie gabinetów i salonów SPA. Masaż sam w sobie przynosi wiele korzyści dla ciała i ducha – relaks, wyciszenie, odprężenie. Ale gdy oddać mu się we dwoje dochodzi do tego jeszcze wielka frajda z przebywania razem w komfortowych, wyciszających warunkach.

Dla kogo masaż dla dwojga?

Kto może skorzystać na masażu dla dwojga? Wszystkie pary, które chcą przeżyć razem przyjemne dwie – trzy godziny. Masaże, aromaterapia, przyjemna muzyka oddziałują na wszystkie zmysły. Skóra staje się wrażliwsza, krew krąży szybciej a jednocześnie mięśnie są doskonale odprężone. Może to być wstęp do zmysłowego wieczoru, pełnego sensorycznych wrażeń. Wspólne poddanie się zabiegom w gabinecie masażu to możliwość otworzenia się na nowe doznania i wrażenia. To może być także otwarcie do pikantnej randki. Albo po prostu – sposób na odprężające bycie razem. Taki masaż to zastrzyk energii i pozytywnego nastroju a przy tym troska o ciało.

Czego można się spodziewać?

Masaże dla dwojga oferują to, czego można spodziewać się w masażu pojedynczym. Na początek peeling, dzięki któremu skóra będzie odświeżona i lepiej przyjmie odżywcze składniki kosmetyków wykorzystywanych do masażu. Następnie sam masaż, z naciskiem na jego relaksacyjne właściwości. Można się temu oddać i czerpać przyjemność każdym centymetrem skóry. Równie ważna jak wykonywany zabieg jest atmosfera, którą tworzą zazwyczaj aromatyczne olejki, nastrojowe światła i delikatna, pomagająca się wyciszyć muzyka. Wszystko to razem pozwala na doskonały relaks, pozwala odzyskać równowagę ducha. Na zakończenie zabiegu można oczekiwać przyjemnego akcentu w postaci np. lampki wina.

Korzyści z masażu dla dwojga

Zabiegi przygotowane dla par przynoszą korzyści na trzech płaszczyznach. Po pierwsze – ożywiają ciało (poprawa krążenia krwi i chłonki). Po drugie – relaksują, czyli poprawiają nastrój. Po trzecie – działają pozytywnie na relację w związku. Wspólne przeżywanie zmysłowych doznań może być też doskonałym pretekstem do świetnej randki (i to niezależenie od tego, jak długo jest się w związku). Może też zaburzyć rutynę i otworzyć parę na nowe przyjemności i doznania.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Medica SPA